#grajmywszkole KONCERT W SZKOLE

Tak właśnie…
Tydzień temu zagraliśmy koncert w Szkoła Podstawowa nr 373 im. Ignacego Jana Paderewskiego, w której mieści się nasza sala prób. Pod hasłem #grajmywszkole, zaprezentowały się najmłodsze zespoły. Poniżej klip z tego wydarzenia.
A Wam co daje muzyka? 😉

PRACOWNIA MUZYCZNA W WARSZAWIE #grajmywszkole

💥 27 listopada w Pracowni Muzycznej w Szkole Podstawowej nr 373 im. Ignacego Jana Paderewskiego w Warszawie odbył się koncert w ramach pilotażu programu Grajmy w szkole. Opiekunem pracowni jest Arek Krupa. Jak oni grają! Uczmy się poprzez zabawę! 💥😍🎷 #grajmywszkole #grajmywszyscyProjekt jest finansowany ze środków Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, realizowany przez Instytut Muzyki i Tańca we współpracy z Polska Rada Muzyczna.Współorganizatorzy: Narodowe Forum Muzyki, Fundacja Polskiej Rady Muzycznej, Dolnośląskie Towarzystwo Muzyczne.#instytutmuzykiitanca #polskaradamuzyczna #wszystkogra #JMPoland #FundacjaNOK #PSEiAM Dawid Podsiadło Instytut Muzyki i Tańca Polska Rada Muzyczna Fundacja Muzyka jest dla wszystkich JM Poland Fundacja Nowa Orkiestra Kameralna Polskie Stowarzyszenie Edukacji i Animacji Muzycznej – PSEiAM Śpiewająca Polska Wszystko gra

Opublikowany przez Grajmy w szkole Piątek, 29 listopada 2019

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *