GRAJ W SZKOLE ROCKA!

Szkoła Rocka została stworzona z myślą o uczniach gimnazjum i liceum, którzy marzą o przygodzie z muzyką i stworzeniu własnego zespołu.

Tutaj nauczysz się grać, wybierzesz instrument, który najbardziej Ci odpowiada, znajdziesz nowych przyjaciół i pod okiem doświadczonych instruktorów zobaczysz, że muzyka to świetna zabawa i sposób na spędzanie wolnego czasu.

Uczymy bez długich godzin ćwiczeń, spotykamy się w sali pełnej różnorodnych instrumentów, w wesołej i luźnej atmosferze wspólnie poznajemy podstawy gry, aby po krótkiej chwili zacząć naprawdę grać. 

Kilkumiesięczny kurs w Szkole Rocka pozwoli uczestnikom opanować kilka wybranych utworów, znaleźć swój styl muzyczny, spróbować swoich sił w tworzeniu wideoklipów i własnego wizerunku na scenie. Każda edycja zakończona jest koncertem podsumowującym, w czasie którego każdy ma możliwość zaprezentować zdobyte wcześniej umiejętności.

Przeprowadziliśmy już 4 edycje, a ich uczestnicy wracają, aby podczas kolejnych zajęć nauczyć się jeszcze więcej!

Zapraszamy, przyłącz się do nas!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *