GRAJ W SZKOLE ROCKA!

Szkoła Rocka została stworzona z myślą o uczniach gimnazjum i liceum, którzy marzą o przygodzie z muzyką i stworzeniu własnego zespołu.

Tutaj nauczysz się grać, wybierzesz instrument, który najbardziej Ci odpowiada, znajdziesz nowych przyjaciół i pod okiem doświadczonych instruktorów zobaczysz, że muzyka to świetna zabawa i sposób na spędzanie wolnego czasu.

Uczymy bez długich godzin ćwiczeń, spotykamy się w sali pełnej różnorodnych instrumentów, w wesołej i luźnej atmosferze wspólnie poznajemy podstawy gry, aby po krótkiej chwili zacząć naprawdę grać. 

Kilkumiesięczny kurs w Szkole Rocka pozwoli uczestnikom opanować kilka wybranych utworów, znaleźć swój styl muzyczny, spróbować swoich sił w tworzeniu wideoklipów i własnego wizerunku na scenie. Każda edycja zakończona jest koncertem podsumowującym, w czasie którego każdy ma możliwość zaprezentować zdobyte wcześniej umiejętności.

Przeprowadziliśmy już 4 edycje, a ich uczestnicy wracają, aby podczas kolejnych zajęć nauczyć się jeszcze więcej!

Zapraszamy, przyłącz się do nas!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *