ALL TOGETHER NOW

5. września startuje nowy program – All Together Now – Śpiewajmy Razem. Na wielkiej ścianie zasiądzie stu (100!) jurorów, a jednym z nich będzie nasz Ojciec Założyciel – Arkadiusz Krupa!

Spiewajmy razem. All Together Now – już od września w Polsacie!

Już we wrześniu startujemy z nowym muzycznym show POLSAT „Śpiewajmy razem. All Together Now” 🔥🎶 Takiego programu jeszcze nie było! Uczestników oceniać będzie aż 100 jurorów – ekspertów muzycznych, wokalistów oraz osobowości z wyjątkową charyzmą 🙂 Program poprowadzi artysta kabaretowy Igor Kwiatkowski✌ W roli kapitana największego panelu jurorskiego w historii telewizji zobaczymy jedną z najpopularniejszych młodych wokalistek, laureatkę wielu muzycznych nagród, zdobywczynię platynowych i złotych płyt – Ewa Farna 🎙🔥🔥To jak, śpiewamy razem?! :)#SpiewajmyRazemPolsat #AllTogetherNowPolsat

Opublikowany przez Śpiewajmy razem. All Together Now Czwartek, 9 sierpnia 2018

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *